Activ'Air

čistý vzduch po generácie

Stavebné a konštrukčné dosky Rigips s technológiou Activ'Air® zlepšujú kvalitu vnútorného ovzdušia. Obsahujú totiž unikátnu technológiu Activ'Air® na rozklad emisií formaldehydu.

Activ'Air

Bývať zdravo nikdy nebolo výhodnejšie!

Technológia Activ'Air® je unikátne riešenie, ktoré na celé roky zníži koncentráciu formaldehydu v ovzduší. Je skvelá aj v tom, že je dostupná skutočne pre každého. Napríklad, sadrokartónový podhľad s Activ'Air® v izbe s rozlohou 15 m2 vás vyjde len o ne celých 15 eur viac, ako keby ste použili bežné sadrokartónové dosky. Tak prečo zostávať pri bežných doskách, keď s Activ'Air® môžete mať za porovnateľné ceny oveľa viac?

Voľné prchavé látky – nebezpeční spolubývajúci

Vedeli ste, že až 85 % času trávite v interiéri? Celý deň sa zdržujete doma, v práci, v škole či v športovom zariadení. Počas tejto doby vdychujete veľké množství škodlivých látok. Tieto látky sú síce neviditeľné, ale sú zdravotne nevyhovujúce. Nazývajú sa voľné prchavé látky.

Znečisťujúce látky môžu u ľudí vyvolať množstvo zdravotných problémov:

  • bolesti hlavy
  • podráždenosť očí a oslabenie imunity
  • v niektorých prípadoch alergie a astmu

Na kvalitu vnútorného ovzdušia sú najcitlivejšie deti! Vdychujú viac vzduchu, a tak sú viac vystavené škodlivým látkam v ovzduší.

zdroj:rigips.sk